BİZ - Klinik 19 - Çorum
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,overlapping_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

BİZ

logo_sekil

Uzm. Dr. Gözde Sular

Kurucu Ortak

987 Konya doğumludur. 2005 yılında Adana Danişment Gazi Anadolu Lisesini bitirmiştir. 2006’da Ankara Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine başlamış 2011’de bitirmiştir.

2012 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi AD da uznalık eğitimine hak kazanmış ve 2015 yılında uzmanlık eğitmeni tamamlamıştır. 2016 – 2019 yılları arasında İstanbul’da protez uzmanı diş hekimi olarak çalışmıştır. 2019 yılında eşi Okan Sular ile Özel Klinik 19 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur, burda çalışmalarına devam emektedir.

Uzmanlık Bitirme Tezi :
Kanal Tedavisi Görmüş Aşırı Madde Kayıplı Dişlerde Farklı Restorasyon Tiplerininin İn-Vitro olarak Değerlendirilmesi

Seminer Çalışmaları :
All on four tedavi protokolü
İmplant üstü protez planlamaları

Özel İlgi Alanları :
Estetik Gülüş Tasarımı
Lamine Uygulamaları
Total dişsizlikte implant üstü protez uygulamaları

logo_sekil

Dt. Okan Sular

Kurucu Ortak

Ocak 1983 yılında Çorum’da doğan Dr. Ali Okan Sular, Çorum Anadolu lisesinden ve Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul’da Sektöründe lider Diş poliklinikleri ve Diş Merkezlerinde görev aldı.

2012 yılında kendi özel diş polikliniğini İstanbul Çekmeköy’de açtı ve çalışmalarını ağırlıklı olarak estetik diş hekimliği ve implantoloji üzerine yoğunlaştırdı. Meslekte sürekli eğitim prensibi ile dünyada uygulanan yeni teknik ve tedavileri takip etti ve Yurt dışı, yurt içi çeşitli kogreler ve eğitimlere katılarak yatırımını eğitimlere yönlendirdi.
İstanbul da 16 sene yaşayıp aktif çalıştıktan sonra doğup büyüdüğü memleketi Çorum a yerleşerek,
2019 yılında Klinik19 u kurdu.

Amacı, hastaları için aile ortamında ,dünya standartlarında ,birinci sınıf kalitede hizmet vermek.

“HAYATA SAĞLIKLI GÜLÜMSEYİN”

Klinik 19 diş ve diş sağlığı alanındaki gelişmeleri sürekli takip edip sürekli kendini güncelleyen.

Sterilizasyon ve Sanitasyonu bir iş disiplini olarak içselleştirmiş.

Dinamik ve Eğitimli ekibi ile Ağız ve Diş Sağlığı alanındaki bütün tedavilerin tek bir yerden yapıldığı  Çorumda faaliyet gösteren bir polikliniktir.

TAKIM FARK YARATIR !

Kurucularımız Dr.Dt Gözde Sular ve Dt. Okan Sular’ın dinamik vizyonu ile özenle seçilmiş eğitimli bir ekibe sahiptir Klinik 19

Her geçen gün büyüyen dinamik yapısı ile artan müşteri memnuniyetine oranla ekimizde her geçen gün büyümektedir.

a

NEDEN KLİNİK 19

Klinik19 Çorum , Çorum ilinde kurulu ilk ve Tek  A sınıfı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir.

Gerek Nitelikli ve Güleryüzlü ekibi , gerekse üst düzey hizmet kalitesi ile siz değerli misafirlerini Hayata Sağlıkla Gülümsetmeyi amaçlamaktadır.

Hemen Bize Ulaş !